VINAŘSTVÍ

CHATEAU DE TIGNE - GERARD DEPARDIEU

CHATEAU DE TIGNE - GERARD DEPARDIEU

Zámeckou usedlost i s přilehlými vinicemi zakoupil slavný herec v roce 1989. Vinařství se nachází v okolí městečka Tigne, jež je vinařským regionem Anjou, v údolí Loiry. Původních 40 ha herec postupně rozšiřoval na současných 140 ha v zařazení AOC při roční produkci 260 000 lahví. Snaha o zachování maximálního podílů ručních prací, původních receptur a odrůd, dává vzniknout typickým charakterním vínům, jež nepodléhají moderním komerčním vlivům a jejich kvalita je každoročně oceněna na různých světových soutěžích.

WINEGUT MARTIN KERPEN

WINEGUT MARTIN KERPEN

Přední pěstitel oblasti Mosely a předseda asociace Bernkastel Ring. Jeho vinice přímo navazují na slavnou trať Doctor a patří ke špičce regionu. 100% Riesling

DOMAINE TROPEZ

DOMAINE TROPEZ

Dynamické mladé vinařství sídlící v Saint-Tropez. Produkuje klasický Provence styl především růžových vín. Přidanou hodnotou je unikátní design lahví, které jsou ideálním dárkovým předmětem.

BORDEAUX

BORDEAUX

Naším partnerem je společnost patřící pod hlavičku věhlasné kosmetické značky CHANEL. Jejich přístup při výběru a doporučení vín do našeho portfolia kopíruje firemní strategii – vynikající kvalita, exkluzivita. V nabídce naleznete vína přímo z jejich vinic – Chateau Rauzan-Ségla a Chateau Canon.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info